11875138_854964181241114_4422258185768001317_oLudzie być może bywają niepełnosprawni, za to nadal mają bardzo sprawne serca. Fundacja zrzesza w swych kręgach coraz więcej osób o różnych dysfunkcjach. Naszym celem jest aby osoby niepełnosprawne stały się Aktywnymi Liderami. Jesteśmy dla nich swego rodzaju Asystentami którzy wspierają, motywują do działania jednak nie wyręczają . Ogromne pokłady energii, pasji i możliwości drzemią w tychże ludziach, którzy niejednokrotnie przez społeczeństwo zostali zepchnięci na margines życia społecznego – przeszli na drugą stronę lustra. Pytanie Dlaczego??
Chcemy zmienić otaczającą rzeczywistość – Pomimo ludzkich niedoskonałości , ale któż z Nas jest doskonały ?? można realizować kolejne marzenia.
Jako organizacja pozarządowa jesteśmy skazani na pozyskiwanie funduszy na działalność we własnym zakresie. W związku z tym chcemy bardzo prosić o wsparcie dla prowadzonych przez nas działań:

Swoje cele realizujemy poprzez :
1. Akademia Piękna skierowana dla kobiet niepełnosprawnych. czytaj więcej
2. Przystosowanie wrocławskich lokali gastronomicznych oraz innych przestrzeni publicznych czytaj więcej
3. Szkoła Liderów dla niepełnosprawnych
4. Klub aktywnych – wyjścia , wycieczki i zajęcia sportowe.
5. Po drugiej stronie lustra – warsztaty w szkołach i uczelniach wyższych dotyczące niepełnosprawności
6. Badania dotyczące jakości życia osób z dysfunkcją czytaj więcej

Co możesz zrobić dla naszych podopiecznych? Jak wspierać nasze działania?? to takie proste:
1. Przekazać darowiznę finansową – rozliczymy się z każdej wpłaty

2. Przekazać usługę lub produkt, które są niezbędnym elementem do prowadzenia naszych przyszłych inicjatyw.

3. payroll czyli comiesięczne przekazywanie groszowych końcówek pensji pracowników; rzecz jasna za ich zgodą – sprawozdanie z wydatkowania raz na 6 miesięcy zostanie udostępnione

4. Wolontariat pracowniczy – działanie polegające na podejmowaniu i wspieraniu przez przedsiębiorcę działalności charytatywnej na Naszą rzecz.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych ..nie widzimy problemu! zostań Partnerem Fundacji …przejdź z nami na drugą stronę lustra. Patrząc tylko w szklane lustro, nie możesz stwierdzić, że po jego drugiej stronie stoi człowiek…, bowiem zwierciadłem naszego człowieczeństwa są serca innych ludzi…