warsztaty_plakat_ostAkademia piękna skierowana dla kobiet niepełnosprawnych, plakjogpodzielona  na 2 moduły sesji.

Moduł I – joga dla kobiet niepełnosprawnych (dla kobiet z dysfunkcją narządu wzroku) ma na celu  pobudzić wewnętrzne piękno, poprzez akceptację siebie, swojego ciała i pracę z nim
w spokoju, ciszy „przyjrzą” się swojemu życiu, odpoczną, zrelaksują się, ale i nabiorą niezwykłej energii do dalszego działania!

Moduł II – kobieta szczęśliwa dla kobiet niepełnosprawnych (wszystkie rodzaje niepełnosprawności) ma na celu  pogłębienie swojej wiedzy z zakresu wizażu, autoprezentacji, komunikacji.

Kobiety niepełnosprawne, bardzo często poprzez swoją „inność” są spostrzegane jako kobiety marginalizowane, które nie mają prawa być w pełni wartościowe. Poprzez warsztaty chcemy pokazać kobietom niepełnosprawnych jak można być pięknym, wrażliwym i zadowolonym z życia, pragniemy zbudować większą pewność siebie w relacjach społecznych. Autorskie warsztaty dla kobiet z zakresu piękna wewnętrznego i zewnętrznego pozwolą zbudować swoją pewność siebie, poznają własne atuty, będą budować własną atrakcyjności. Poprawią swoje samopoczucie, samoocenę. Zwieńczeniem pracy będzie sesja fotograficzna z  fotografem. Najważniejsze jest to, by akceptować inność innych.

GALERIA

dfmi_fio

Projekt dofinansowany w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich